Każde ze zdjęć oprawione jest w Waszą grafikę i tekst. Może być dowolnie zaprojektowane, a układ oraz liczba zdjęć zależy od Was. Do wyboru jest kilka formatów 10×15cm bądź paski 5x15cm. Zdjęcia drukowane są na profesjonalnym papierze fotograficznym w kilka sekund, a liczba wydruków każdego z nich również jest dowolna.

Księga gości

Księga gości to pamiątka, do której będziesz wracał. Zabawne zdjęcia z dedykacjami gości rozbawią cię po latach! Goście będą mogli wkleić jedno zdjęcie i dodać swoją dedykację. Drugie zabiorą do domu jako pamiątkę z waszego wesela. Album gotowy jest od razu po zakończeniu pracy fotobudki CYK, a nasi asystenci pomogą przy wklejaniu zdjęć i przypilnują aby album wypełnił się po brzegi.

Zdjęcia w wersji elektronicznej

Poza świetną zabawą, wspomnieniami i zdjęciami po weselu otrzymasz od nas wszystkie zdjęcia w formie cyfrowej. Można również publikować je samemu na facebooku lub wysłać na maila.

Technologia Green Screen

Zdjęcia wykonywane są na zielonym tle tzw. „Green Screen”, natomiast urządzenie automatycznie podmienia zielone tło na dowolny plik graficzny. Dzięki temu w ciągu jednej imprezy mamy możliwość skorzystania z dowolnej ilości teł.

Tło i ramki

Dysponujemy wyborem ponad 150 ramek. Przykładowe przedstawiamy poniżej